Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Druhy našich dlažeb

Nabízíme tři typy kamenných dlažeb, všechny s prokazatelným původem v České republice. Každý typ se odlišuje svými specifickými vlastnostmi a barevností. Protože jde o přírodní materiál, může se poměr barev mírně lišit v závislosti na konkrétní těžené etáži v lomu.

Kamenná dlažba Strong Silver

Žulová dlažba Strong Silver se vyznačuje vysokou tvrdostí a minimální nasákavostí, což jí řadí mezi nejlepší dlažby na trhu. Má šedou barvu s charakteristickou jemnou kropenatostí. Při dláždění můžeme otočením probarvenějších částí kamene dosáhnout esteticky zajímavějšího povrchu. Tato dlažba je ideální pro všechny dlážděné plochy, kde hledáte kombinaci maximální trvanlivosti a moderního (minimalistického) designu.

Kamenná dlažba Color Quality

Color Quality je žulová dlažba s výraznou odolností a pevností. Její unikátní barevné schéma se skládá nejen z šedých odstínů, ale je obohaceno o žluté a okrové tóny. Stejně jako u dlažby Strong Silver, i zde máme možnost ovlivnit budoucí vzhled pomocí probarvenějších kamenů, které lze otočit směrem do plochy.
Doporučujeme jí pro projekty, kde je žádána špičková kvalita a maximální estetika povrchu. Nápadně vynikne zejména u roubenek a srubů, ale i moderních domů. Jde o naši nejprodávanější dlažbu.

Kamenná dlažba Golden History

Golden History je jako jediná dlažba v naší nabídce tvořena z pískovce. Ačkoli nemá tvrdost žuly, je dostatečně pevná pro jakékoliv zatížení, od pojezdových až po pochozí dlažby. Barevnost pískovce se s časem mění, což přináší jedinečný a živý vzhled. Často je vybírána pro projekty ve spolupráci s památkáři pro její historickou tradici, ale je vhodná i pro mnoho dalších projektů.

Jak je dlažba dodávána?

Dlažby jsou běžně dopravovány jako volně ložené sklápěcími nákladními vozy. Případně lze zajistit jejich dopravu v bigbag pytlích auty s hydraulickou rukou. Samotnou dlažbu bez realizace neprodáváme z důvodu omezeného množství.